Home Base

You Didn't Add Hover Items in Settings Panel Please Add Hover Items First.


[divider height=”20″] [section id=”introschool”] [divider height=”40″]

NAUKA JĘZYKÓW ZA GRANICĄ Z ZENMA TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ

[divider height=”20″] [grid grid=”6″] [divider height=”10″]

DLACZEGO NAUKA ZA GRANICĄ

    Nauka języków za granicą przebiega łatwiej, szybciej i przynosi lepsze rezultaty. Sam pobyt z dala od domu działa motywująco, a do tego sprawia, że nauka staje się przyjemnością, gdy poznajesz nowych ludzi, kulturę i obyczaje. Znajomość języka to nie tylko pisownia i gramatyka, ale również umiejętność wykorzystywania wiedzy teoretycznej w praktyce, podczas komunikacji z innymi. Właśnie to umożliwiają kursy językowe za granicą.
    Pobyt w obcym kraju jest okazją do trenowania swoich zdolności językowych w sytuacjach życia codziennego, poprzez całkowite zanurzenie się w języku i kulturze (ang. immersion method). Rozmawiając i słuchając native speakerów zauważysz, że z każdym dniem coraz więcej rozumiesz i wypowiadasz się bardziej płynnie i naturalnie.
[/grid]  

[grid grid=”6″] [divider height=”10″]
    ZENMA posiada w ofercie ponad 25 kursów językowych, szeroki wybór zakwaterowania (pokoje u rodzin goszczących, kwatery studenckie, mieszkania.) Jeśli nie możesz znaleźć w naszym katalogu tego czego szukasz, możesz zaprojektować własny program dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Nasze usługi są w 100% bezpłatne

    ZENMA jest finansowana przez szkoły partnerskie, dzięki czemu nie pobieramy żadnych opłat od kursantów. Ponieważ korzystanie z naszych usług nic Cię nie kosztuje, pozwól nam zadbać o to, aby Twoje przygotowanie do nauki za granicą przebiegło sprawnie i pomyślnie.
[/grid] [/section] [divider height=”40″] [section]

Najlepsze kursy językowe w najlepszych szkołach


[grid grid=”4″]

HISZPANIA (hiszpański)

[/grid] [grid grid=”4″]

AMERYKA ŁACIŃSKA (hiszpański)

[/grid] [grid grid=”4″]

FILIPINY (angielski)

[/grid] [/section] [divider] [section parallaximgurl=”http://c-zenma.com/wp-content/uploads/2015/05/Costa-Rica-Vacations-Cala-Luna-331.jpg”] [grid grid=”12″] [titlesection bordercolor=”white”]

Międzynarodowe Obozy Młodzieżowe w Hiszpanii


[/titlesection] [titlesection]

Od lipca do sierpnia (5-18 lat)


[/titlesection] [/grid] [/section] [section] [divider height=”40″] [divider]

Xiao Feng
“The study in Spain was the most wonderful experience that I ever had. ZENMA had helped me to find the nice school in Granada and Salamanca. I've improved my Spanish for 6 months in this 2 different cities. The teachers were very patient with me all the time, always glad to answer me any questions. Also, the school organized many activities such as Salsa, art, and crafts... Anyway, I was and still am very happy that I made the decision to study in Spain. It left me an unforgettable memory in my lifelong.”
Albert from Spain
“From the first day, I can only speak well about CIP. Even though I almost couldn’t speak English, everyone cared for me well. I think it is a very big family. Teachers are always ready to help with the English, and the staff is ready to do whatever it takes. I can only say thank you to everyone. For me, CIP set a very good experience. It is my first time to share every day with people in different cultures. CIP is really a great place to learn English especially for me as a beginner.”


[/section]

ZENMA