Nasze kursy
Wybierz najlepszy dla siebie

KURSY

ESL General English

  Nasz intensywny kurs General English (angielski ogólny) pozwoli Ci zdobyć podstawy nowoczesnego angielskiego w najistotniejszych dziedzinach, abyś mógł swobodnie porozumiewać się w różnych sytuacjach życia codziennego.
  Kurs General English jest idealnym rozwiązaniem dla osób chcących podszkolić swoje zdolności językowe, dysponując dużą ilością czasu wolnego. Ten program przewiduje szkolenie wszystkich kluczowych umiejętności: czytania, słuchania, mówienia, jak również pracę nad gramatyką oraz słownictwem. Główny nacisk kładziony jest na naukę angielskiego w kontekście sytuacji codziennych.

JUNIOR ESL

  Jest to kurs języka angielskiego przeznaczony dla dzieci i młodzieży, pragnących nauczyć się lub podszkolić swoje umiejętności językowe, w sposób szybki i skuteczny. Kurs skierowany jest do uczniów w wieku 4-17 lat.

Business English

  Jest to kurs przygotowany z myślą o osobach, którym zależy na umiejętności efektywnej komunikacji biznesowej. Pragniemy podkreślić, iż istnieje możliwość dopasowania tematyki zajęć indywidualnych do konkretnych zawodów. Program Business English jest przeznaczony dla każdego, kto chce swobodnie posługiwać się językiem angielskim, w szeroko rozumianym kontekście biznesowym.
  Nasz kurs Business English jest skonstruowany wokół poszczególnych zagadnień, w sposób ułatwiający przyswajanie nowej wiedzy. Zajęcia mają charakter zadaniowy, a ich głównym celem jest wzbogacenie słownictwa, poprawa wymowy, jak również nabranie pewności siebie i płynności w porozumiewaniu się.

Kursy specjalistyczne

  Oferujemy również szeroki wybór intensywnych kursów, poświęconych konkretnym dziedzinom językowym, takim jak: finanse, prawo, bankowość, marketing, przemysł morski, turystyka, pielęgniarstwo, medycyna, itp.

KURSY PRZYGOTOWAWCZE

IELTSTOEFLCAMBRIDGE ESOLTOEICTEFLENGLISH & LEISURE