Chcesz szybkich postępów? Nauka języka za granicą to najskuteczniejszy sposób.

Wybierz naukę angielskiego na Filipinach i spełnij swoje marzenia. Odkrywaj świat zdobywając przyjaciół z innych krajów i przygotuj się na przyszłość pełną nowych możliwości. Poszerzaj swoje horyzonty razem z ZENMA.

Naucz się angielskiego szybciej i taniej wybierając intensywne nauczanie w jednej z naszych akredytowanych placówek na Filipinach.

Ucząc się z nami szybko nabierzesz pewności siebie w mówieniu po angielsku. Przekonasz się również, jak niewiele czasu potrzeba, aby opanować język poznając ludzi z całego świata.

OSZCZĘDNOŚĆ

Nauka angielskiego na Filipinach jest wyjątkowo opłacalna. Pełen kurs językowy kosztuje aż o 50% mniej niż w innych krajach anglojęzycznych, a tym samym obejmuje dwa razy więcej godzin nauczania.

NAUKA + WAKACJE

Filipiny to tropikalny raj mający wiele do zaoferowania: zapierające dech w piersiach krajobrazy, bogate życie nocne, światowej klasy infrastrukturę turystyczną, zabytki, plaże z białym piaskiem oraz liczne miejsca do nurkowania, zróżnicowana kultura. Filipiny mają wszystko czego potrzeba, aby Twój pobyt tutaj był niezapomniany. Połącz przyjemne z pożytecznym ucząc się w ciągu tygodnia, weekendy spędzaj podróżując i odkrywając piękno tropików.

Poznaj nasze szkoły