Obozy letnie odbywają się w Hiszpanii: Barcelona, Grenada, Madryt, Marbella, Salamanka, Sewilla i Walencja. Obejmują one 4 lub 5 godzin lekcji hiszpańskiego dziennie, po których zakończeniu uczniowie spędzają razem czas, oddając się zajęciom pozalekcyjnym takim jak sport, gry, zawody, cotygodniowe wycieczki krajoznawcze do miejsc o znaczeniu kulturowym i historycznym.
Uczestnicy kursu są pod stałą opieką wykwalifikowanych opiekunów i trenerów. Ten program gwarantuje zabawę na całego, podczas której uczniowie nawet nie zdadzą sobie sprawy z tego jak dużo wiedzy przyswajają ani kiedy! Międzynarodowe obozy letnie w Hiszpanii są wspaniałym pomysłem na spędzenie wakacji dla uczniów w wieku od 5 do 18 lat. Uczestnicy pochodzą z ponad 32 krajów, co tworzy wyjątkowe środowisko do rozwoju zdolności lingwistycznych oraz interpersonalnych.

INFORMACJE OGÓLNE

Program LetniZAJĘCIACele i założenia

CENY

Obozy letni

Wszystkie ceny są podane w Euro (€)

Usługi wliczone: Kurs, zakwaterowanie (ośrodek wypoczynkowy lub u rodziny goszczącej), zajęcia pozalekcyjne, wycieczki, wyżywienie (3 posiłki dziennie), transfer z lotniska, książki, ubezpieczenie zdrowotne, 24-godzinna opieka

Dodatkowe opłaty: Rejestracja: EUR 55 / Dodatkowa noc: EUR 65 / Sporty opcjonalne / Uniform (opcjonalny)

Pobierz informator w formacie PDF

    Jeśli chcesz pobrać informator o kursach, wpisz swój adres e-mail i kliknij Pobierz. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami, za pomocą formularza po prawej.

Twój adres e-mail

ZAREZERWUJ TERAZ

    Aby uzyskać więcej informacji lub zapisać się na kurs, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jeden z naszych doradców skontaktuje się Państwem w ciągu 2 dni roboczych.

Imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twój numer telefonu

Kraj

Poziom zaawansowania

Temat

Twoja wiadomość