Filipiny
Jedno z najlepszych miejsc do nauki angielskiego

Nauka na Filipinach

– W 2012 i 2013 roku Global English uznał Filipiny za światowego lidera w dziedzinie Business English –

Biegłość

Oto co zyskasz zapisując się do jednej z naszych szkół:

  – obcowanie z osobami z całego świata.
  – nauka w kraju anglojęzycznym, w samym sercu Azji południowo-wschodniej.
  – szybki postęp w doskonaleniu języka, dzięki najskuteczniejszym metodom.
  – połączenie przyjemnego z pożytecznym.
  – program nauki angielskiego dostosowany do Twoich potrzeb.
  – zajęcia prowadzone przez nauczycieli z certyfikatem TESOL.
  – zaoszczędzisz pieniądze.
  – zakwaterowanie we wspaniałym kampusie.

Wypoczynek

  Jedną z głównych zalet uczenia się języka za granicą jest możliwość doskonalenia go na co dzień. Dzięki oferowanym przez nasze szkoły zajęciom pozalekcyjnym, nauka odbywa się w luźnej atmosferze, dając uczniom możliwość szkolenia języka między sobą nawzajem. Dlatego właśnie szkoły starają się zapewnić, jak najszerszy program kulturalno-rozrywkowy oraz sportowy, wykraczając poza tradycyjne metody nauczania. Najistotniejsza część procesu przyswajania języka ma miejsce po skończonych lekcjach, poza budynkiem szkolnym.
  Najlepszym sposobem na ćwiczenie nowego języka jest używanie go sytuacjach życia codziennego. Pobyt w egzotycznym kraju, o odmiennej kulturze jest dodatkową zachętą do podróżowania i obcowania z tutejszą ludnością, przy okazji ‘szlifując’ angielski.
  Wybierając którąkolwiek z naszych partnerskich placówek możesz liczyć bogatą i opłacalną ofertę rekreacyjno-rozrywkową, dzięki której nie zaznasz nudy.
  Większość naszych szkół dysponuje propozycjami spędzania wolnego czasu w weekendy, oferując również pomoc w rezerwacji transportu i zakwaterowania.

Rozrywka

Z wyspy na wyspę

islandhopping

  Podziwiaj naturalne piękno filipińskich wysp koralowych, rozsianych po oceanie. Jest to idealne miejsce do snorkelingu, podczas którego możesz też karmić tropikalne ryby. A wieczorem, czemu nie skosztować owoców morza w przybrzeżnych restauracjach. Dla miłośników sportów wodnych czekają takie atrakcje jak jet ski, parasailing, kajaki oraz banana boat.

Golf

Golf

  Po skończonych zajęciach kursanci mogą odprężyć się na zielonej polanie, grając w golfa.

Nurkowanie

scubaDiving

  Morze Filipińskie jest uznawane za jedno z najlepszych miejsc na świecie do nurkowania. Znaleźć tu można niezliczone gatunki ryb tropikalnych oraz bogate i piękne rafy koralowe. Nurkowanie na Filipinach jest dużo mniej kosztowne, niż w innych krajach. Po zdobyciu podstawowej wiedzy i umiejętności, istnieje możliwość wyrobienia licencji płetwonurka.

Wolontariat

volunteer

  Inną opcją spędzania wolnego czasu jest udział w akcjach wolontaryjnych, związanych z usługami medycznymi, jak również ochroną środowiska. Jest to doskonała okazja na zdobycie cennego doświadczenia w nowej dziedzinie, tym samym oferując pomoc potrzebującym.